Ahoj bojovníci se stresem.

30. ledna 2018 v 17:28
Zdravím,

Kdo jsem? 24 letá žena, která dlouhodobě bojuje se stresem. Stresem, který mi způsobuje někdy opravdu nepříjemné zdravotní komplikace, deprese a ztrátu chutě do života.

Je to můj první blog? Není to můj první blog, za svou teen éru jsem si už pár blogů psala, s kamarády, o kamarádech, ale vždycky to nakonec nějak přešlo.

Proč tento blog? Rozhodla jsem se takto spontánně. Před necelými dvěma lety jsem se osamostatnila a přestěhovala se do bytu s přítelem (nyní už manželem) a krátce poté státnicovala. Po půl roce jsem náhla začala mít zdravotní problémy, neustála nevolnost, bolest břicha, závratě. Po půl roce trápení jsem požádala svou lékařku o antidepresiva, které mi účinně zabraly a já se ze svých zdravotních problémů celkem v pořádku dostala a cítila se jako dřív. Jenže po dalším půl roce přišla radostná událost - svatba (ještě dnes o ní mívám noční můry), a také plány o pořízení miminka. No a miminko s antidepresivy nejdou dohromady, takže jsem je odbourala. Měsíc až dva bylo vše v pořádku, ale poté se zase začalo vše sypat jako domeček z karet. Oslabená imunita, časté nemoci, žaludeční zánět a momentálně občasné nevolností a každodenní bolest hlavy. Ale tohle přece není kvalitní život! Je mi přece jen 24 let, já nechci neustále sedět doma a trápit se, já chci být plná života a zdravá. A chci s tím bojovat. Chci si na tento blog psát jak si pomoct proti stresu, chci zde psát co mi stres způsobuje, a chci zde psát jak se motivovat, aby byl život krásnější!

Je tady někdo? Prosím jestli je někdo, kdo má podobné problémy, chci ukázat, že nejste sami. A budu taky ráda, když mi dáte vědět, že já v tom nejsem sama.

Snad mi moje nadšení do tohoto blogu vydrží a snad mi pomůže a dodá sílu a taky ne jenom mi.

Shadow :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama